Par mums

SIA JLD apzaļumošanas uzņēmuma, Babītes novada kokaudzētava "Bulduri" ir dinamiski augoša kokaudzētava, kas nodarbojas ar dekoratīvo krūmu, koku, mūžzaļo augu un ziemciešu audzēšanu Latvijas tirgum. Kokaudzētava Bulduri ir vienīgais šāda profila uzņēmums Babītes novada un Jūrmalas apkaimē. 

Lai sekmīgi nostiprinātu savu vietu šajā biznesā Latvijā, tiek plānots paplašināt un pilnveidot kokaudzētavu ar mērķi izveidot augstākajiem standartiem atbilstošu nozari, uzlabot ražotās produkcijas kvalitāti, izveidot to kā pilnvērtīgu mācību bāzi Valsts sabiedrības ar ierobežotu atbildību „Bulduru Dārzkopības vidusskola” audzēkņiem.
Kokaudzētavas kopējā platība ir gandrīz 9 ha, bet pavairošanas un audzēšanas lauki, un tirdzniecības laukums ir izvietoti 5 hektāros. Kokaudzētavai ir arī plašs ziemciešu mātes stādu lauks, kurā tiek ievāktas sēklas un spraudeņi.
Kokaudzētavai ir divas apkurināmās plēves siltumnīcas (kopā 400m2), kur ziemā tiek potētas rozes, bet pavasarī audzēti viengadīgo un daudzgadīgo puķu stādi.
Vēsture
1948.gadā Augusts Grunde pie bulduru dārzkopības tehnikuma liek pamatus kokaudzētavai, kuru tās vadītāja no 1962.gada Nora Skunstiņa 70-to gadu sākumā pārceļ ‘’pāri Lielupei’’ uz polderi. Tur attīstās arī pārējās Bulduru sovhoztehnikuma dārzkopības ražotnes un dekoratīvo stādu audzētava izaug par vienu no satura ziņā bagātākajām kokaudzētavām, ko pazīst un izmanto apstādījumu veidotāji visā Latvijā.
1999.gada septembrī esošo stādaudzētavas platību juridiski pārņem SIA „JLD” un uzsāk darba procesā iestrādāt mūsdienu tehnoloģijas. Kokaudzētavai „Bulduri” ir noslēgts līgums ar Valsts sabiedrību ar ierobežotu atbildību „Bulduru dārzkopības vidusskola” par praktisko apmācību jaunajiem dārzniekiem, kuri skolas programmā ir izvēlējušies specialitāti – stādu audzētājs.

Kokaudzētava „Bulduri” piedāvā:
• kvalitatīvu, pašu audzētu, Latvijas klimatiskajiem apstākļiem atbilstošu dekoratīvo augu stādāmo materiālu,
• Iespēju iegādāties preci visu sezonu, t.i.no agra pavasara līdz vēlam rudenim.
• Speciālistu konsultāciju par augiem, kas ir pieejami kokaudzētavā, to audzēšanu, kopšanu un stādījumu ierīkošanu

Sky Bet by bettingy.com